Apartamentos Marmoles Centro

Apartamentos Marmoles Centro Malaga розташовані на відстані 1.1 км від залізничного вокзалу Малаги та в межах 8 хвилин ходьби від центрального ринку "Атарасанас". У номерах апартаментів є Wi-Fi.

Апартаменти мають гостям місце для зберігання речей, зону відпочинку і вітальню, а також такі сучасні зручності, як система клімат-контролю. Для додаткової зручності в цьому помешканні є окремий туалет і душ. Крім того, ви знайдете фен і рушники.

Поряд зі зручностями для самостійного приготування їжі, такими як мінікухня, Apartamentos Marmoles Centro пропонують гостям обідню зону, де вони можуть насолодитися їжею.

Центр Помпіду – Малага знаходиться за 5 хвилин їзди, а Римський Театр - на відстані 13 хвилин пішки. Відстань до центру міста становить лише 1 км, а до аеропорту Малага з Apartamentos Marmoles Centro - 5 км. На близькій відстані від апартаментів знаходиться Ринок Мерсед. Помешкання розташоване неподалік автобусної зупинки Marmoles.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Apartamentos Marmoles Centro Малага
Urban Suite 4
Ціна лише для моб. пристроїв

Urban Suite 4

6.2
Дуже добре 24 відгуки
32 м від помешкання
USD 135 USD 122
за ніч
Moderno Apartamento 3 En Calle Marmoles
Ціна лише для моб. пристроїв

Moderno Apartamento 3 En Calle Marmoles

32 м від помешкання
USD 239 USD 215
за ніч
Your Home In Malaga Centro & Parking Free
Ціна лише для моб. пристроїв

Your Home In Malaga Centro & Parking Free

55 м від помешкання
USD 253 USD 228
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Малага Аеропорт
    11 км

    Залізничні вокзали

    Malaga Train Station
    1.2 км

    Зручності

    Інтернет

    • Безкоштовний Wi-Fi в номері

    Паркінг

    • Парковка

    Послуги на території

    • VIP реєстрація заїзду/виїзду
    • Експрес реєстрація заїзду/ виїзду
    • Охорона
    • Камера схову багажу
    • Послуги екскурсовода/ Замовлення квитків

    На кухні

    • Електрочайник
    • Кухонне приладдя

    Для дітей

    • Дитячі ліжечка

    Відпочинок

    • Вихід на пляж
    • Пляжні парасольки

    Для людей с обмеженими можливостями

    • Номери/ послуги для людей з інвалідністю
    • Вільне пересування на інвалідних візках

    В номерах

    • Кондиціонер
    • Опалення
    • Звукоізольовані номери
    • Зона відпочинку
    • Патіо
    • Набір для приготування чаю/кави
    • Обідній стіл
    • Приладдя для прасування

    У ванній кімнаті

    • Безкоштовні туалетно-косметичні засоби

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Дизайн

    • Підлога з килимовим покриттям

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено
    • Номери для алергіків
    • Ліфт
    • Вогнегасники
    • Замок

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 14:00 до 21:00
    Реєстрація виїзду: з 10:00 до 11:00
    Номер ліцензіїA/MA/01863
    Часті питання
    • Чи надає Apartamentos Marmoles Centro безкоштовний Wi-Fi?
      Доступ до Інтернету надається безкоштовно в Apartamentos Marmoles Centro.
    • Які зручності надаються в цій квартирі?
      Гості цієї квартири можуть насолоджуватися комфортним проживанням завдяки системі клімат-контролю та телевізору.
    • У квартирі Apartamentos Marmoles Centro можна розмістити домашніх тварин?
      У квартирі Apartamentos Marmoles Centro не є дружелюбним до домашніх тварин.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Малага Аеропорт
    11 км

    Залізничні вокзали

    Malaga Train Station
    1.2 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Apartamentos Marmoles Centro Малага

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити